• SEPARÁTORY A VYMEZOVACÍ KROUŽKY PRO PŘVÍJENÍ SVITKŮ

  Pro tyto produkty používáme ocel se zvýšenou odolností proti otěru. Umíme vyrobit speciální geometrii dle požadavků zákazníka včetně povrchové úpravy chromováním ke zvýšení odolnosti.

  emmebi05

  ODLEHČENÉ VYMEZOVÁCÍ KROUŽKY

  Mohou být vyrobeny jako kombinace nylon a oceli nebo jen z nylonu odolnému vysokým teplotám.

  emmebi06

  POGUMOVANÉ VYMEZOVACÍ KROUŽKY

  V našem závodě vulkanizujeme směsi s vysokým obsahem nitridu (vysoká odolnost proti otěru) na předehřáté jádro.  v Barvení a tvrdost (from 65 to 90 Shore scale A) se řídí potřebami zákazníka.

  emmebi07
  emmebi08

  SPECIÁLNÍ POGUMOVANÉ VYMEZOVACÍ KROUŽKY

  Vyrobeny z tvrzené oceli a následně potaženy filimplastigomem.

  emmebi09

  ACETÁTOVÉ VYMEZOVACÍ KROUŽKY

  WMáme skladem velké množství tlouštěk od 0,05mm do 0,5mm. Tyto acetátové vymezovací kroužky jsou velmi užitečné pro přípravu řezných sestav s velmi přesnou tolerancí nebo pro nestandardní rozměry.

  emmebi10

  SPECIÁLNÍ VYMEZOVACÍ KROUŽKY

  Vyrobeny z oceli o finální tvrdost 52÷56 HRc. Minimální síla 3mm, povrch je lapován pro dosažení přesného rozměru, paralelity a rovinnosti.

  emmebi11

  emmebi12

  SEPARAČNÍ DISKY jsou soustavně vystaveny otěrům a nárazům, proto materiál z kterého jsou vyrobeny musí být velmi odolný, ale současně nesmí být disk příliš tvrdý, aby se nepoškodil okraj řezaného svitku. Nejen správný a léty ověřený výrobní postup, ale i správný výběr materiálu, z kterého je nástroj vyroben je proto velmi důležitý pro efektivní použití nástroje ve vaší výrobní lince.