• muffato10

  ELEKTRONICKÉ VAČKY

  12 přehledných vaček uložených do paměti, které lze nastavit i během chodu stroje pomocí ovládače s displejem (zobrazuje úhel otáčení). Lze měnit úhel vačky nebo dobu zdvihu. Tlačítko pro automatické čtení Angle/SPM.

  Patentovaný systém Automatic Early Angel System.

  muffato11

  ODHLUČŇOVACÍ KABINY

  Odhlučňovací kabiny jsou akusticky odizolovány minerální vlnou potlačující hluk a na přání zákazníka mohou být také doplněny bezpečnostní závorou, osvětlením, odsáváním nebo klimatizací.
  muffato12

  ANTIVIBRAČNÍ TLUMIČE VHODNÉ PRO VŠECHNY TIPY MECHANICKÝCH LISŮ 

  Kombinace tří, pevnostně různých, sinusově orientovaných vrstev elastomeru (syntetická guma) nutí vibrační kmitočty sledovat alternativní dráhu, čímž dochází k potlačení i velmi nízkých  frekvencí.

  Vysokou přilnavost k podlaze a tím stabilitu mechanických lisů zajišťují lichoběžníkové výstupky jenž se pružně poddávají zátěži a tím přispívají k dalšímu tlumení vibrací.

  muffato13

  PNEMUMATICKÉ ANTIVIBRAČNÍ POLŠTÁŘE

  Vysokou účinnost, bezpečnost a stranovou stabilitu zajištuie róbustní válcová konstrukce pevně spojená se základní deskou, jenž se připevňuje k opěrné ploše. V horní části se nachází ocelový válec s navulkanizovanou hlavicí z elostomeru vybavenou ocelovou vložkou se závitem pro upevnění ke stroji. Stlačený vzduch ve válci zajišťující pružné uložení hlavice a tlumení vibrací.

  muffato14

  ELEKTRICKÉ ROZVADĚČE 

  Všechny elektrické rozvaděče jsou opatřeny detailním schématem zapojení a odpovídají normám. Při návrhu rozvaděče a všech jeho ovládacích prvku, se vždy striktně dbá na bezpečnost operátora a přehlednost zapojení pro případ servisního zásahu.