• iron03

   

  Vysekávací hlava MULTI-PUNCH, byla vyvinuta v důsledku požadavku zákazníků na dramatické zkrácení doby výroby plechových dílů přímo ze svitku, kterého nebylo možno dosáhnout za pomocí konvenční vysekávací hlavy pro vysekávání dílů z tabulí plechu.

  Nejlepší ekonomiky provozu dosahují moderní linky na vysekávání dílů ze svitku v tom  intervalu, kde končí efektivita výroby dílů z tabulí plechu univerzálním vysekávací hlavou (do 500ks), a tam kde začíná efektivita výroby individuálně navrženým nástrojem pro vysekávání jednoho konkrétního dílu z plechu (10.000ks).

   

  Linka je tvořena odvíječem svitku (včetně zaváděcího zařízení), elektronickým podavačem, hydraulickými nůžkami, několika manipulačními systémy, stohovacím systémem, vysekávacím systémem MULTI-PUNCH. Za vysekáváním obvykle linka pokračuje ohýbáním (podélné i příčné), kdy na rozdíl od obvyklých řešení, ohýbají linky Iron vždy dvě strany současně, což je velmi výkonné řešení, zejména pro výrobu různých panelů, dveří apod..

  Díky CNC řízení spolu s velmi rychlým motorem dosahuje vysekávací hlava MULTI-PUNCH rychlosti v ose X 120m/minutu a v ose Y 90m/minutu. Čas potřebný pro každý zdvih je cca 80ms (max. nibling 450/c1´). Tolerance vysekávání je +-0,1mm. MUTLI-PUNCH může být vybaven třemi velikostmi vysekávacího nože s dvěma různými silami (80Kn a 120Kn). Vysekávací hlava je navržena tak, aby umožňovala velmi rychlou výměnu nástrojů, odpad je vyvážen dopravním pásem.

  Vysekávací a ohýbací linky se vyznačují nečekaně vysokou flexibilitou výroby a nízkou nákladovostí provozu. Dle požadavků zákazníka mohou být také opatřeny automatickým bodováním, nastřelováním, leštěním nebo svařováním.

  iron04